شرایط و قوانین
کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات فروشگاه زاگرس کمپ به دقت ملاحظه فرمایید. در صورت عدم توجه، هیچ مسئولیتی بر عهده فروشگاه نمی باشد.

توجه داشته باشید که ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین فروشگاه زاگرس کمپ از سوی کاربر است.

در صورت استفاده از هر یک از خدمات زاگرس کمپ،کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است.

روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین فرصت پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند. و آماده ارسال می شوند .

زاگرس کمپ همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را می‏‌نماید. با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی در زاگرس کمپ به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای زاگرس کمپ محفوظ است و یا مشتری می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده، محصول دیگری را جایگزین کند.

زاگرس کمپ مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید، اقدام و فروش خود را متوقف کند و کلیه سفارش‌‏های ثبت شده قبل از توقف سفارش‌‏گیری، پردازش و ارسال می‌‏شود. حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی، برای زاگرس کمپ محفوظ است.

کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود. مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند.

همچنین، امکان پرداخت در محل وجود ندارد و لازم است پیش از ارسال، مبلغ سفارش‌ها از طریق پرداخت اینترنتی تسویه شود.

زاگرس کمپ همواره نهایت تلاش خود را می‏‌کند تا کلیه سفارش‏‌ها در نهایت صحت و بدون آسیب به دست مشتریان خود در سراسر کشور برسد. تحویل مرسولات به هر یک از شرکت‌‏های حمل و نقل معتبر به این معنی است که بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است و زاگرس کمپ تنها در صورت تایید شرکت حمل کننده سفارش و در راستای تسهیل امور پیگیری، خسارت را جبران می‌‏کند.

آسیب‏‌های ناشی از حمل و نقل باید در عرض 24 ساعت کاری پس از تحویل سفارش به فروشگاه زاگرس کمپ اطلاع داده شود و کالای آسیب دیده به همراه صورت جلسه رسمی شرکت حمل کننده و کلیه متعلقات و فاکتور به فروشگاه زاگرس کمپ ارسال شود.

تمامی کالاهای موجود در فروشگاه فاقد گارانتی می باشد، به جز کالاهایی که نمایندگی آن برند، آن ها را گارانتی می کند.

برای اطمینان از مناسب بودن محصول خریداری شده(به خصوص کوله پشتی و کفش) حتما قبل از استفاده، آن را در منزل تست نمایید، در صورت استفاده از محصول، تعویض به دلیل نامناسب بودن آن امکان پذیر نمی باشد.

در صورت نیاز به خدمات پس از فروش و گارانتی، مسئولیت، بر عهده نمایندگی آن برند می باشد و فروشگاه هیچ مسئولیتی نسبت به این فرآیند بر عهده ندارد.( در ضمن این فرآیند باید پروسه زمانی تعیین شده از طرف نمایندگی خود را طی کند.)

برای استفاده از امکان تعویض 7 روزه زاگرس کمپ، دقت فرمایید که کالا به خوبی بسته بندی شود، لوازم جانبی و فاکتور به صورت کامل به همراه آن ارسال شود؛ در صورت عدم استفاده و دارا بودن کارت های روی کالا (کالا به شکلی که تحویل داده شده است) قابل تعویض و یا مرجوع می باشد.( به جز عینک ها و محصولات دیجیتال)

در زمان فروش ویژه کالاهای فروخته شده به هیچ عنوان تعویض یا مرجوع نمی شود.

چرمی که در کالاهای خارجی استفاده شده است از نظر ذبح، اسلامی بودنش مشخص نمی باشد و کالاهای مذکور بدون در نظر گرفتن قیمت چرم آن، قیمت گذاری شده است.

آسیب‏‌های فیزیکی ناشی از حمل و نقل شامل استفاده از این سرویس نمی‏‌شود.

سایت زاگرس کمپ ممکن است دارای لینک‏‌هایی به سایت‌های دیگر باشد. این سایت‏‌ها تحت کنترل زاگرس کمپ نیستند و سایت زاگرس کمپ هیچ مسوولیتی در قبال محتویات این سایت‏‌ها ندارد. سایت زاگرس کمپ این لینک‏‌ها را برای سهولت شما فراهم کرده است و وجود هر یک از این لینک‏‌ها به معنی تائید یا هر نوع ارتباط ما با اداره کنندگان آنها نیست.

زاگرس کمپ نهایت تلاش و دقت را در راستای ارائه تمامی سرویس‌‏های خود می‏‌کند.لازم به ذکر است زاگرس کمپ تضمین نمی‏‌کند که توصیفات محصول و یا دیگر مطالب مندرج در سایت عاری از خطا باشد. اگر محصول ارائه شده توسط زاگرس کمپ دارای هر گونه مغایرت با اطلاعات درج شده در سایت است تنها راه حل، استرداد کالا قبل از استفاده و در شرایط اولیه است.

سروﻳس‌‏های سایت آن‏گونه که هست ارائه می‏‌شود و سایت زاگرس کمپ تحت هیچ شرایطی مسوولیت تاخیر یا عدم کارکرد سایت را که می‌تواند ناشى از عوامل طبیعى، نیروى انسانی، مشکلات اینترنتى، خرابی تجهیزات کامپیوترى، مخابراتى و غیره باشد بر عهده ندارد.

کلیه محتویات سایت زاگرس کمپ شامل قانون حق تکثیر شده و به سایت زاگرس کمپ تعلق دارد.

سیاست قیمت‌‏گذاری در زاگرس کمپ مبتنی بر اصول‌ مشتری مداری و احترام به حقوق مصرف کننده است. قیمت‏‌های ارائه شده برای کالاها در زاگرس کمپ قیمت‏‌های خرده فروشی است که غالباً توسط تولید‏کننده و یا تامین‏‌کننده آن محصول به صورت مصوب تعیین شده است و سایر کالاها بر اساس مدل و مشخصات و همچنین کالاهای مشابه در بازار تعیین قیمت می‌‏شوند.

با نهایت احترام به کاربران و با توجه به طیف گسترده سبد محصولات، زاگرس کمپ نمی‌تواند قیمت و موجودی نهایی کالاها را قبل از سفارش گذاری به صورت قطعی اعلام نماید. در مواردی بسیار نادر و در صورت وجود نوسان‌‏هایی در بازار و یا اشتباه در قیمت‌‏گذاری، اگر سفارشی قابل تحویل نباشد، زاگرس کمپ موظف است در اسرع وقت این موضوع را به فرد سفارش‌ ‏دهنده اطلاع دهد و سفارش را لغو نماید قیمت کلیه محصولات با احتساب مالیات بر ارزش افزوده است و مشتری مبلغ جداگانه‌‏ای بابت مالیات و عوارض ارزش افزوده پرداخت نمی‏‌کند و هزینه‏‌های بسته بندی، ارسال و بیمه حمل کالا جداگانه محاسبه می شود.

زاگرس کمپ در هیچ نقطه‏‌ای از کشور نمایندگی فروش با نام زاگرس کمپ و یا خدمات پس از فروش ندارد و کلیه سرویس‌‏ها، تراکنش‏‌های مالی و خدمات قابل ارائه از طریق فروشگاه پردازش می‏‌شود. لطفاً در صورت مشاهده هر گونه تخلفی از این دست، مراتب را جهت پیگرد قانونی به فروشگاه زاگرس کمپ اطلاع دهید.

www.zagroscamp.com
www.zagroscamp.ir

آدرس وب سایت بالا ، تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شماست

INSTAGRAM: zagroscamp

TELEGRAM: zagroscamp